سئو

 

سئو
SEO چیست؟
Search Engine Optimization که به طور مختصر SEO خوانده می‌شود در مفهوم کلی به معنی بهینه‌سازی موتور جستجو است.
در واقع ابزارها و مفاهیم بهینه‌سازی موتور جستجو (سئو) با این هدف به‌وجود آمده اند که در درجه‌ی نخست مخاطبان را در جستجوی عادی به بهترین نتیجه برساند. هرچند برخی افراد یا حتی شرکتها با روشهایی غیر استاندارد سعی در فریب دادن ماشین و دستکاری‌ها با تکنیک‌های غیر اخلاقی یا غیرمجاز را دارند ولی گوگل هم در این زمینه بیکار ننشسته و به طور مستمر این افراد را محدود می‌کند و وب‌سایت‌هایی که با این روش بالا آمده اند را جریمه یا محدود می‌نماید.
سئو در واقع مجموعه‌ای از روش‌های تخصصی است که وب‌سایت‌ها را به هم‌گام شدن با استانداردی خاص فرا می‌خواند. استانداردی که در نهایت باید به راحتی استفاده‌ی مخاطبان از اینترنت بیانجامد.
پیاده‌سازی استاندارد سئو کار نسبتا پیچیده‌ای است و به تخصص زیادی نیاز دارد. موتورهای هوشمند جستجو همواره با پیچیده‌تر کردن الگوریتم‌های رتبه‌بندی! سعی دارند سایت‌های پر محتوا و مفید را در صدر نگاه دارند.
خلاصه اینکه مهمترین ابزارهای سئو: دانش به‌روز، عجول نبودن، و پشت‌کار و البته پرداخت هزینه‌های معمول است که اگر متخصص این کار نیستید برای دریافت بهترین نتیجه، می‌توانید بهینه‌سازی جستجوی سایت خود (سئو) را به تین نسوتک بسپارید و با خیال آسوده به مدیریت دیگر کارهایتان بپردازید.
در ادامه مطلب مفید دیگری را در زمینه بلاگ‌نویسی و سئو برایتان آماده کرده ایم. با ما همراه باشید:
 
بلاگ‌نویسی و سئو (seo)
گوگل دائما در حال هوشمندتر شدن است و هر بار مطالب مفید و مربوط را بهتر تشخیص داده و رتبه‌بندی اصولی وب‌سایت‌ها را سریع‌تر و بهینه‌تر انجام می‌دهد.
اما آنطور که گفته شد دور زدن قوانین گوگلی و ترفندهای کاذب هم با همین سرعت پیشرفت می‌کنند!
هر چند گوگل همواره دور ریختن ترفندها برای افزایش رتبه (RANK) را در دستور کار دارد و روز به روز به این هدف نزدیک‌تر می‌شود! باید توجه داشت که به همین نسبت شرکت‌های افزایش کاذب رتبه‌ی گوگلی نیز قارچ‌گونه رشد می‌کنند و همچنان مخاطب دارند.
بنابراین ما با روش‌های خاص خودمان و نیز با تولید محتوای اصولی، مخاطب را به شما نزدیکتر می‌کنیم. همراهتان هستیم تا بدون نیاز به «روش‌های زود بازده ولی کم‌بهای معمول» با استفاده از محتوای فاخر، دیگر نگران رتبه‌ی سایت نباشید و برند خود را همیشه در اوج نگهدارید.
تیم تخصصی تولید محتوای نسوتک در تمام روزهای هفته پاسخگوی شما است.

بلاگ‌نویسی تخصصی
تیم سئوی ما در نسوتک شما را به نوشتن روزانه ترغیب می‌کند، ما می‌توانیم برای ایجاد یک وبلاگ سفارشی شما را پشتیبانی کنیم، تا بدون هیچ نگرانی افکار خود را بنویسید!
این برای یک مدیر موفق ابزاری ضروری است.
انتقال افکارتان به فضای مجازی ساده‌تر از چیزی است که فکر می‌کنید! یادداشت‌های پیوسته‌ای که شما به عنوان مدیر یک برند ایجاد می‌کنید! علاوه بر اینکه با چند کلیک انتشار مییابد، با وبسایت شما در پیوند است و به بهبود رتبهبندی سایت شما کمک شایانی میکند!
تیم نسوتک شما را برای بهروز رسانی مداوم مطالب در شبکههای اجتماعی، وبلاگ، و وبسایت اصلیتان راهنمایی می‌کند، بعلاوه شما می‌توانید منابع منحصر به فرد ما را هم به زبانهای فارسی و انگلیسی و نیز برخی منابع آلمانی در اختیار داشته باشید.
به طور کلی نگران پیچیدگیهای موتورهای جستجو نباشید و با یک تماس مشکلات خود را به کارشناسان ما بسپارید.
منبع: نسوتک