راهنمای منابع معتبر برای یادگیری نرم‌افزار افترافکت (after effect)

Super User

اگر می‌خواهید وارد دنیای شگفت افترافکت شوید ابتدا باید مشخص کنید که برای چه کاری می‌خواهید افترافکت بیاموزید! آیا برای درس و دانشگاه است؟ یا می‌خواهید کارهای شخصی خودتان را راه بیندازید؟ یا نه اصلا شاید به فکر کسب درآمد زیاد از این نرم‌افزار هستید. به هر حال با نسوتک همراه باشید، تا در ادامه بهترین گزینه‌ها را به شما معرفی کنیم:

Read more

در اشتراک‌گذاری این موارد با دیگران با وسواس عمل کنید!

Super User

در اشتراک‌گذاری این موارد با دیگران با وسواس عمل کنید!
در دنیای امروز که استفاده از شبکه‌های اجتماعی به شدت فراگیر شده و این شبکه‌ها به جزئی جدایی‌ناپذیر از زندگی ما تبدیل شده اند،
سود جویی برخی افراد و شرکت‌ها و سوء استفاده‌های اینترنتی، باید شما را کمی محتاط‌تر کند. مخصوصا اگر بدانید مثلاً با به اشتراک گذاشتن یک عکس ساده چه مکلاتی ممکن است برای شما پیش بیاید!
دنیای امروز دنیای جمع آوری اطلاعات و حکمرانی شبکه‌های اجتماعی است، به گونه‌ای که رسوایی اخیر فیس‌بوک در سوء استفاده از اطلاعات شخصی کاربران آنگونه غیر قابل تصور نبود و اگر چه کاربران بسیاری را خشمگین کرد ولی در واقع برای بسیاری غیر منتظره نبود و کاربران از سال‌ها پیش زمزمه‌های آن را شنیده بودند.
روزانه اخبار زیادی از موارد مشابه دربارۀ فروش اطلاعات خصوصی کاربران در دیگر شبکه‌های اجتماعی هم به گوش ما می‌خورد که در واقع از کلیت مساله گریزی نیست ولی با خواندن این مطلب می‌آموزیم که چگونه می‌توان از حریم خصوصی محافظت بیشتری به عمل آورد:

Read more

انتخاب نام مناسب برای استارتاپ چرا و چطور؟

Super User

برای راه انداختن یک تجارت جدی، گام نخست انتخاب یک نام مناسب است. پس بهتر است این گام را محکم بردارید! استفاده از نام‌های تکراری و یا غیر استاندارد می‌تواند شما را از هدف نهایی دور کند و بعضا مجبورتان می‌کند که این نقص را با هزینه‌های اضافی جبران کنید، انتخاب اشتباه نام برند، مخصوصا برای کسب و کارهای نو، مشکلات زیادی را به‌وجود می‌آورد. بنابراین باید نامی برگزینید که علاوه بر داشتن استانداردهای لازم، خودتان و مخاطبانتان هم آن را بپذیرید و از شنیدنش احساس خوبی داشته باشید. برای این مهم با رعایت نکات زیر در ادامه با نسوتک همراه باشید:

Read more